Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Aktivitātes

ValentīndienaValentīndiena

Ogres 1.vidusskolā Valentīna diena tiek ļoti gaidīta, un ne tikai tāpēc, ka ir vispasaules mīlētāju diena, bet gan tāpēc, ka skolā norisinās ikgadējā aktivitāte, kurā jāmeklē sava otrā pusīte.

Starpbrīžos skolā varēja manīt jauniešus no 9.-12.klasei meklējam savas otrās pusītes, jo jau no paša rīta Skolēnu pašpārvaldes pārstāves stāvēja pie abām skolas ieejām un izdalīja numuriņus. Numuriņi bija jauktā secībā izdalīti, ne tikai, lai dzīve būtu jaukāka un interesantāka, bet arī, lai būtu lielāka neziņa par to, kas ir otrā pusīte. Lai savas otrās pusītes atrastu, jaunieši aktīvi izmantoja sociālos tīklus, draugus no citām klasēm, un pat lūdza skolotāju palīdzību. Starpbrīžos varēja manīt arī Amoru, kurš bija mīlestības pārpilns un to dalīja uz visām iespējamām pusēm!

Šīs aktivitātes mērķis bija ne tikai iesaistīt skolēnus aktīvāk skolas dzīvē, bet arī, lai iegūtu skolēnu pašpārvaldes sagatavotās balvas. Un, lai tās iegūtu, bija jānofotografējas ar Amoru un bilde jāpublicē kādā no sociālajiem tīkliem, piem., facebook, twitter.

Šajā dienā mīla pildīja skolēnu sirdis – par to liecināja nezūdošie smaidi Viņu sejas.  Ceram un ticam, ka šī tradīcija vēl vairāk iesakņosies skolas dzīvē!

P.S. Šogad uz kino ies Beāte un Mareks – apsveicam!


Ziemassvētku balleZiemassvētku balle

Katru gadu decembris nāk ar arvien jaunu sajūsmu par svētkiem, smaržīgo eglīti un sniegu. Šoreiz sniegu, taisni vai liekas, esam iemainījuši pret krāšņu gada noslēguma pasākumu.

Ogres 1. vidusskolā Ziemassvētku balle ir visu gadu gaidīts pasākums. Tas ir laiks, kad meitenes cita pēc citas dodas košākās kleitas meklējumos, bet zēni cītīgi spodrina deju kurpes! Šogad balle norisinājās 18. decembrī. Kā jau katru gadu, klases veidoja priekšnesumus, kurus šogad apvija kino tēma. Redzējām gan tādu latviešu klasiku kā Emīla nedarbi, gan tādus globālos kases grāvējus kā Betmens un Karību jūras pirāti. Pasākumā apsveicām izcilākās skolotājas, kuras bija nominējuši tieši vidusskolēni.

Tomēr tas nebija viss! Pēc oficiālās daļas, balles viesi rādīja savus sen iemācītos deju soļus grupas "Without Borders" pavadībā. Vakara gaitā viesiem bija iespēja iemūžināt pasākumu bildēs, kā arī tika kronēti "Balles Karalis un Karaliene".

Pasākums tika aizvadīts ar lieliskām emocijām! Līdz nākamajam gadam!

Katrīna Marija Sitniece


VentspilsVentspils

26.novembrī Ogres 1.vidusskolas jauktais koris “Anima” brauca uz Ventspili, lai sadziedātos un sadraudzētos ar Ventspils 4.vidusskolas kori, un pašpārvalde arī ieleca autobusā kopā ar viņiem. Mēs ciemojāmies pie Ventspils 4.vidusskolas pašpārvaldes, mums bija saruna ar viņu pašpārvaldes vadītāju Amandu, viņa mums izvadāja pa viņu pašpārvaldes telpām, iepazīstināja ar savu darba stilu un kā viņiem veicas ar pašpārvaldes darbību, pasākumu rīkošanu un cilvēku iesaistīšanu pasākumos. Paši arī dalījāmies ar savu pieredzi, kopumā bija izdevusies pieredzes apmaiņa.


11. novembris11.novembris

11.novembrī Ogres 1.vidusskolas starpbrīžos varēja manīt, ka vairāki klašu pārstāvji kaut kur steidzās, un viņi steidzās uz nākamo kontrolpunktu. Par godu Lāčplēša dienai skolēnu pašpārvalde bija noorganizējusi nelielu konkursu par Latviju, kurā sešiem klases pārstāvjiem starpbrīžu laikā bija jāiet cauri kontrolpunktiem un jāpilda dažnedažādi uzdevumi.

Skolēniem bija jāveic gan fiziskie pārbaudījumi, gan zināšanu pārbaudes uzdevumi, gan radoši pārbaudījumi. Bija gan “jāpumpējas” uz laiku, gan 5 minūšu laikā jāatbild uz 20 jautājumiem par Latvju, gan jāspēlē šarādes.

Skolēni šajā pasākumā piedalījās aktīvi un kopumā viņiem patika pašpārvaldes sagatavotie uzdevumi.  Prieks, ka tik daudzi iesaistījās pasākumos, kuri notika par godu Latvijas 97.gadadienai.

Sveicam Latviju un visus latviešus valsts svētkos!


Pūču naktsPūču Nakts

6.novembrī jau otro gadu norisinājās piedzīvojumu sacensības “Pūču nakts”. Sacensības organizēja Ogres novada Jauniešu iniciatīvas centra jaunieši ar Ogrē esošām pašvaldības un valsts iestādēm. Un kā jau skolas aktīvākie skolēni, arī pašpārvalde izveidoja savu komandu Pūču naktij. Paši dalībnieki atzīst, ka šis pasākums viņus vienoja kā komandu, attīstīja prasmes par kurām viņi pat nezināja. Un ļāva no sirds izbaudīt vakaru pastaigājoties par Ogri un uzzinot arī daudz ko jaunu. Mūsu komanda sasniedza arī ļoti labus rezultātus, un ieguva godpilno 2.vietu.


Ukraiņu bērni OgrēUkraiņu bērni Ogrē

Šī mācību gada rudens brīvlaikā pie mums no Ukrainas viesojās dažāda vecuma bērni, ar mērķi atpūsties no visām problēmām, kas ir saistītas ar mājām un iepazīt Latvijas kultūru, un sadraudzēties ar Latvijas jaunatni.

Ogrē viņi viesojās mūsu skolā, kur viņiem bija sagatavotas dažnedažādas aktivitātes, viņi ar prieku iesaistījās kulinārijā un cepa kēksiņus , veidojas dizainu krūzītēm, kā arī izbaudīja nelielu koncertu. Lai cik piekusuši viņi bija, viņi neatteicās izmēģināt kaut ko jaunu.

Vissmagākā, kā jau vienmēr, bija atvadīšanās. Ukraiņu bērni atgriezās savās dzimtajās mājās ar jauniem iespaidiem, prieku un smaidu uz sejas, jo kaut vai uz neilgu brīdi bija aizmirsuši par visām problēmām un likstām, kas norisinājās Ukrainā.

Mēs ar nepacietību gaidīsim vēl kādu iespēju satikties vienam ar otru atkal!


Skolotāju dienaSkolotāju diena

Kā jau katru Ogres 1.vidusskolā tika atzīmēta Skolotāju diena! Lai šī diena Zinību kalna skolotajām būtu īpašāka jaunieši, kuri darbojas pašpārvaldē mūsu lieliskajām skolotajām bija sagādājuši daudz skaistu pārsteigumu.

Puiši jau agri no rīta stāvēja pie galvenajām un halles durvīm, lai katrai skolotājai atvērtu durvis un novēlētu labu rītu. Iekšā skolā skolotājus gaidīja pašpārvaldes sagatavots apsveikums, kēksiņš un skaista roze!

Gan 12.klases, gan 11.klases skolēni pirmās stundas laikā iejutās skolotāju ādā, un ļāva skolotājiem izbaudīt skaisto koncertu. Pēc vienas stundas skolotāju ādā vidusskolēni saprata, ka par skolotāju nav viegli būt.

Viss jau izgaists, bet atmiņas paliek, un cerams, ka gan skolotājiem, gan vidusskolēniem šīs atmiņas paliks uz mūžu. Lai turpmāk mēs-skolēni vairāk novērtētu mūsu mīļo skolotāju darbu, un lai skolotajām vienmēr būtu kāda skaista atmiņa, ko ar prieku atcerēties.


Olimpiskā dienaOlimpiskā diena

Ir 25.septembra rīts, vidusskolēni staigā pa skolu sporta tērpos, daudzi jau ir aizbraukuši uz Ogres stadionu, lai sacenstos ar citām skolām. Un skolēnu pašpārvaldes pārstāvji tikmēr iet pa klasēm un vingro ar mazajiem no sākumskolas un ar pamatskolas censoņiem. Skolotājas ir saprotošas, un nebaras par to, ka viņu vadītā stunda ir pārtraukta, gluži pretēji, dažas pat pašas iesaistījās vidusskolēnu sagatavotājās aktivitātēs. Un beidzot sagatavoto vingrinājumu rutīnu gan mazie sportisti, gan pašpārvaldes dalībnieki ar smaidu aizgāja katrs savās dienas gaitās.

 


Kino VakarsKino vakars

Mums patīk kopā atpūsties, un kas gan vēlā, lietainā vakarā var būt labāks par kopīgu filmas noskatīšanos. 23.septembrī notika kārtējais kino vakars. Šoreiz mēs skatījāmies animācijas filmu Inside out, našķu bija gana un labais noskaņojums virmoja pa visu telpu.

 


Pašpārvalde atklāj sezonuPašpārvalde atklāj sezonu

7.septembrī, kad skola ir tik tikko sākusies, un skolēni neziņā gaida, ar ko nākamais mācību gads viņus pārsteigs, tiek rīkota pirmā skolēnu pašpārvaldes sēde. Ne gluži  vēl savās ierastajās telpās, aktīvi un darboties griboši skolēni pulcējās uz to. Jaunie dalībnieki bija sanākuši kuplā skaitā, visiem bija spēks un velme sāk jauno mācību gadu, un visi skaidri zināja, ka visi piedzīvojumi būs vēl tikai priekšā.

 


Dzīvosim veselīgiDzīvosim veselīgi

24.janvārī Ogres 1. vidusskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāvji devās uz Skrīveriem, lai Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā piedalītos starpskolu forumā ''Dzīvosim veselīgi!''. Forumā piedalījās skolēnu pašpārvalžu pārstāvji no Lielvārdes, Jumpravas un Aizkraukles.

Foruma ietvaros notika erudīcijas konkurss ''Veselīga pārtika'', komandas gatavoja, prezentēja un degustēja veselīgu maltīti, kā arī iepazinās ar EKO skolas darbības principiem.

Uzziņai: EKO skolu programma ir viens no visaptverošākajiem un arīdzan populārākajiem vides izglītības modeļiem pasaulē. Programmas pamatā ir vienkāršas un brīvi piemērojamas, bet tajā pašā laikā savu efektivitāti apliecinošas vides pārvaldes sistēmas izveide skolā. Bet  šī programma neaprobežojas tikai  ar vides pārvāldību skolā, jo tā  veicina izpratni par vidi, saistot  to  ar daudziem mācību priekšmetiem, veido attieksmi un vērtības, interesi par vidi  un līdz ar to arī vēlmi rīkoties, procesā iekļaujot ne tikai skolas dzīvē iesaistītos, bet arī apkārtējo sabiedrību, tādējādi veicinot kopējo vides apziņas attīstību.

Forumā iepazinām jaunus, aktīvus jauniešus no citām skolām, pārbaudījām iemaņas un zināšanas par pārtikas tehnoloģijām, ar improvizācijas teātra palīdzību izspēlējām dažādas mūsdienīgas sadzīves situācijas.

Varu apgalvot, ka pasākums bija interesants un izglītojošs!

Foruma laikā gūtā informācija lika aizdomāties par mūsu skolas iespējām iesaistīties EKO skolu programmā.

Rakstu sagatavoja Ričārds Greivulis


Ciemošanās SkrīverosCiemošanās Skrīveros

Vējainā 7. novembra pēcpusdienā mūsu pašpārvalde devās ciemoties uz Andreja Upīša Skrīveru vidusskolu kopā ar dažām tuvākajām skolu pašpārvaldēm. Braucām pieredzes apmaiņā, kā arī iepazīties ar citiem aizrautīgiem jauniešiem.

Tā kā braucām patriotiskā mēneša ietvaros, katrai no pašpārvaldēm bija jāsagatavo savs priekšnesums, tas ir, patriotiskā dziesma. Pasākuma sākumā uzstājās AUSV vidusskolas klases, kurām šis dziesmu konkurss norisinās ik gadu. Vēlāk pienāca kārta atbraukušajiem viesiem. Šis pasākums izvērtās ļoti sirsnīgs un emocionāls.

Pēc šī konkursa pienāca laiks vakara jautrākajai daļai jeb diskotēkai. Tur mēs kārtīgi izdejojāmies un iztrakojāmies. Skrīveru vidusskolas pašpārvalde bija parūpējusies par dažādām spēlēm un aktivitātēm, kuras mums lika iepazīt citam citu un sadarboties komandā ar cilvēkiem, kurus nemaz nepazinām, tātad - tikt pāri savai komforta zonai. Skolas direktors bija arī parūpējies par balvām šo aktivitāšu uzvarētājiem.

Pasākums bija ļoti interesants un pozitīvām emocijām pilns. Priecājamies par to, ka ir izveidojušās tuvas attiecības ar AUSV pašpārvaldi. Esam iecerējuši ar to sadrboties arī turpmāk.

Rakstu sagatavoja Katrīna Marija Sitniece


KinovakariKinovakari

20. novembrī, jau otro reizi, notika pašpārvaldes rīkotais kino vakars. Šoreiz skatījāmies animācijas filmiņu "Nejaukais Es 2". Uz kinovakaru bija ieradušies arī daži pamatskolēni, un kopumā bijām kuplākā skaitā nekā iepriekšējo reiz. Filma bija ļoti jauka un sirsnīga, un visiem ļoti patika. Ceram uz jūsu atsaucību arī nākamajos kino vakaros!

Rakstu sagatavoja Una Lokmane

 


Pašpārvalžu salidojums18. novembris

18. novembra pievakarē mēs, Ogres 1. vidusskolas pašpārvaldes pārstāvji, sapulcējāmies centrā, lai kopīgiem spēkiem piedalītos zīmju veidošanas pasākumā. Katrai skolai un mācību iestādei tika uzticēta divu zīmju rotāšana. Mūsu skolai tās bija "Auseklis" un "Zvaigzne". Par spīti vēsajam laikam un salstošajiem pirkstiem, zīmes izdevās ļoti skaistas. Variējām ar sarkanām un baltām svecītēm. Mums pašiem ļoti patika, un atzinīgi novērtējām arī citu skolu darbus. Prieks piedalīties šādos pasākumos un padarīt mūsu pilsētu valsts svētkos skaistāku!

Rakstu sagatavoja Una Lokmane


Pašpārvalžu salidojumsNACIONĀLAIS JAUNATNES POLITIKAS FORUMS “IEVIRZI LATVIJU!”

2013.gada 7.un 8.novembrī notika Latvijas un Šveices sadarbības programmas “Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos””ietvaros organizētais nacionālais jaunatnes politikas forums “Ievirzi Latviju!” par jaunatnes politikas attīstību un perspektīvām.

Arī mans pieteikums tika apstiprināts, un es kļuvu par vienu no 250 foruma dalībniekiem!

Foruma mērķi:

  • veicināt sadarbību starp jauniešiem, jauniešu nevalstiskajām organizācijām, pašvaldību amatpersonām un to darbiniekiem, kā arī jaunatnes jomā iesaistītām un ieinteresētām valsts institūcijām Latvijā;
  • veicināt reģionālo sadarbības tīklu attīstību efektīvai jaunatnes darba īstenošanai;
  • izvērtēt līdzšinējo plānošanas dokumentos noteikto prioritāšu jaunatnes jomā ieviešanu;
  • diskutēt par nākamā plānošanas perioda 2014.-2020.gadam prioritātēm jaunatnes jomā, tostarp par Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē 2015.gadā prioritātēm jaunatnes politikas kontekstā;
  • satikties, dalīties pieredzē, diskutēt par jaunatnes jomā aktuālām tēmām, aktīvi līdzdarboties, kā arī interesanti un vērtīgi pavadīt laiku kopā!

Jauni draugi, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, nākotnes vīzijas, vakara diskusijas... tas viss- divās dienās!

Šīs patiešām bija neaizmirstamām emocijām bagātas dienas!

Rakstu sagatavoja Ričards Greivulis, 11.a klase


Mazgā rokasMazgā rokas!

15.oktobris ir viena jauka un mazliet īpaša diena – Vispasaules roku mazgāšanas diena! Arī Ogres 1. vidusskola tajā piedalījās.

Skolas ēdnīcā un tualetēs tika izlikti informatīvi plakātiņi, kurus ļoti daudzi skolēni tiešām arī ievēroja.

Aktīvie pašpārvaldes dalībnieki gāja ciemos pie klasēm ar jau sagatavotiem materiāliem par to, cik svarīgi ir mazgāt rokas, kā un kad to vajadzētu darīt. Tika apciemota ne tikai sākumskola, bet arī pamatskola un pat vidusskola!

Šīsdienas galvenais moto bija – “Mazgāsim rokas un būsim veseli!”

Tāpēc neslinkojiet un rūpējieties par savu veselību jau tagad.

Rakstu sagatavoja Laura Naumova 10.b


Skolotāju dienaSkolēnu pašpārvalde Skolotāju dienā.

Skolotāju diena! Pirmais nopietnais pasākums pašpārvaldes sezonā, pirmās kavētās stundas skolas vārdā, pirmie salipušie pirksti, taisot dāvaniņas, pirmais negulētais rīts, lai sniegtu to krāšņi sarkano rozi savai dažkārt kaitinošajai, bet tomēr ļoti mīlošajai un mīlamajai skolotājai.

Skolotāji… Ko mēs bez jums darītu? Jūs esat klāt vienmēr. Vienmēr, kad slinkums ir pieveicis apzinīgumu, vienmēr, kad, nagiem niezot, pastrādāts kāds nedarbs, vienmēr, kad vajadzīgs kāds uzmundrinošs vārds, vienmēr, kad esam pārspējuši paši sevi, jūs vienmēr esat šeit, lai mūs uzslavētu, pamācītu un samīļotu. Skolotājs gluži kā ģimenes loceklis rūpējas par mums, aizstāv mūs, reizēm uzsit pa pirkstiem un vienmēr liek ticēt saviem spēkiem. Viss ir iespējams, ja vien mēs ticam.

Un tāpēc mēs – skolēnu pašpārvalde – visu skolēnu vārdā sakām lielu PALDIES visiem skolotājiem, kas mūs diendienā iedvesmo un ļauj rast arvien jaunus un tālākus mērķus! Bez jums mēs nebūtu nekas!

Skolēnu pašpārvalde šai dienai gatavojās laicīgi. Daudzām idejām apveltīti, domājām radošo noformējumu apsveikumiem un beigās nolēmām palikt pie prakstiskākā – krūžu paliknīšiem. Pirmajā oktobra nedēļā kreatīvie pašpārvaldes biedri devās veidot šos apsveikumus. Gājis esot jautri, neizpaliekot arī bez ar krāsu apsmērētām sejām.

Agrajā piektdienas rītā tika manīti  saposušies jaunieši, kas gatavi sveikt savas smaidīgās skolotājas! Īsi pirms astoņiem foajē sākās ikgadējais Skolotāju dienai veltītais koncerts, kurā skolotājas iepriecināja mūsu skolas talantīgie jaunieši. Skolotājas ar lieliem smaidiem nāca iekšā pa skolas durvīm, kur viņas sagaidīja pašpārvaldes staltie puiši ar rozēm un daiļās meitenes ar apsveikumiem. Skolotājas kādu brīdi pakavējās paklausīties koncertu, bet tad aizskrēja gatavoties stundām.

Rīta stundās pašpārvaldes biedri apstaigāja vidusskolas klases un vērtēja klašu atbilstīgumu solīdās dienas tematikai. Ar prieku jāsaka, ka lielākā daļa vidusskolēnu bija saģērbušies svinīgi, tā iegūstot punktus konkursā Gada klase. Sakām paldies cerībā, ka nākošajā tematiskajā dienā iesaistīsies vēl vairāk aktīvu jauniešu!

Šādi Skolotāju dienu aizvadījām mēs, skolēnu pašpārvaldē!

Rakstu sagatavoja Katrīna Marija Sitniece, 10. a klase


Olimpiskā diena Ogres 1. vidusskolāOlimpiskā diena Ogres 1.vidusskolā.

27. septembrī jau trešo gadu pēc kārtas Latvijā notika sportisks pasākums izglītības iestāžu audzēkņiem, viņu pedagogiem un vecākiem „Olimpiskā diena 2013”.

Jau no paša rīta kopīgai vingrošanai Ogres stadionā pulcējās vairāk kā 1000 skolēni un pedagogi no Ikšķiles, Ogres, Ķeguma un Lielvārdes novada izglītības iestādēm.

Kamēr Ogres 1.vidusskolas sportistu delegācija pārstāvēja savs skolas godu dažādās stafešu disciplīnās, Olimpiskās dienas aktivitātes notika arī tepat mūsu gaiteņos. Atbalstot skolas Olimpiskās dienas pārstāvjus un šīs dienas ideju kopumā, Skolēnu pašpārvalde rīkoja rīta vingrošanu Ogres 1.vidusskolas skolēniem. Vingrošanas mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī informēt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Pašpārvaldes jaunieši atgādināja arī to, cik būtiski ir pareizi noregulēta mugursoma, lai tā netraumētu muguru un nedeformētu skolēna stāju.

Kā aktīvākie vingrotāji noteikti jāizceļ sākumskolas klašu skolēni, taču atzinību pelnījusi arī 5.b, 5.c, 9.a, 9.c, 10.a un 12. b klase par dalību Olimpiskās dienas vingrošanā.


Pašpārvalde 2013Skolēnu pašpārvalde uzsāk jauno sezonu.

Atkal rudens. Atkal esam te. Te, kur sākām. Atkal esam uz pirmā pakāpiena, gatavi pierādīt savus spēkus un cīnīties ar pretī esošajiem šķēršļiem. Kaut vasara nesen beigusies, jau rudens stājies vietā. Ar jaunām vēsmām un ar jaunu mācību gadu. Patīkami rudenīgajā 18. septembra pēcpusdienā uzsākām jauno pašpārvaldes sezonu.

Īsi pēc stundām tika manīti daudzi aizrautīgi vidusskolēni ar vēlmi izmēģināt savus spēkus, darbojoties skolas valdē. Šogad jūtams jauno vidusskolēnu pieplūdums. Vienmēr jauki redzēt arvien jaunus entuziastus!

Pirmajā sēdē katrs iepazīstinājām un īsi pastāstījām par sevi, izveidojot personalizētus enģelīšus, kas pašlaik rotā mūsu balto tāfeli. Prezidents Mikus un mūsu „mamma” Ilze iepazīstināja jaunos biedrus ar pašpārvaldes darbu. Sadalījām šādus tādus pienākumus, kā arī pārrunājām tuvākos pasākumus. Kad bijām beiguši oficiālo daļu, nāca laiks kārumiem – tējai, pīrādziņiem un kliņģerim, ko bija sagādājusi Ilze. Visi kopīgi panašķojāmies un jau sākām diskutēt par šī gada plāniem. Gaidāms pozitīvu emociju pilns gads!

Paldies visiem, kas atnāca, priecāsimies jūs redzēt arī turpmāk! Lai mums izdodas!


Pašpārvaldes pirmā sanāksmePašpārvaldes pirmā sanāksme

Bieži vien par kaut ko sūdzoties vai iebilstot, mēs paši nepamanām lietas, ko varam darīt, lai situāciju uzlabotu. Ogres 1. vidusskolā par skolēnu apmierinātību, izklaides iespējām un atraktīvu pieeju ikdienas skolas dzīvei rūpējas Skolēnu pašpārvalde, kura tikko uzņēmusi jaunus biedrus un aizvadījusi pirmo sēdi.

12. septembra pēcpusdienā, kad stundas jau beigušās un skolēni domā par ārpusstundu aktivitātēm, daudzi strādātgribošie skolēni pulcējās skolas bibliotēkā un klasē, lai tiktu pieņemti Ogres 1. vidusskolas pašpārvaldē. Jau esošie biedri bija šokā par tik lielu skolēnu atsaucību, jo jaunie biedri piepildīja visas solu rindas.

Sākumā pašpārvaldes jaunā prezidente Ilze Lulle prezentēja pašpārvaldes darbu, uzdevumus un mērķus, vēlāk visiem izdalot pieteikuma anketas, kur ar nopietniem un noderīgiem jautājumiem mijās jautri un nenopietni, jo bez humora izjūtas darbi pašpārvaldē tik raiti netiks paveikti.

Kad visi jaunie biedri bija aizpildījuši anketas un nobaudīja grandiozo, Ilzes pašgatavoto kūku, esošie pašpārvaldes biedri devās uz savām telpām, lai aizvadītu savu pirmo sēdi šajā mācību gadā un izvērtētu pieteikuma anketas, kā arī lemtu par to, kuros datumos notiks tradicionālie skolas pasākumi un tuvākās aktivitātes.

Pašpārvalde vēlas teikt lielu paldies Ogres 1. vidusskolas vadībai un direktorei Inetai Tamanei, kā arī Swedbank par materiālo atbalstu un palīdzību dažādu uzdevumu veikšanā!

Paldies jaunajiem Ogres 1. vidusskolas pašpārvaldes biedriem, tiekamies nākamtrešdien!