Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Dienas nometne ”Kopā jautrāk - 2018!”

Pateicoties Ogres novada pašvaldības sniegtajam finansiālajam atbalstam „Papildus aktivitāšu veikšanai Ogres novada pašvaldību iestādēm”  Ogres 1.vidusskolā no 4.jūnija līdz 8. jūnijam un no 11.jūnija līdz 15.jūnijam notika dienas nometne „Kopā jautrāk - 2018!”. Ogres 1.vidusskolas dienas nometne „Kopā jautrāk - 2018!” bija neatkārtojams piedzīvojumu komplekts 104 bērniem, kurā iekļautas aizraujošas, interesantas nodarbošanās nodarbes.

Bērniem nometnē bija iespēja nostiprināt zināšanas angļu valodā caur spēlēm, apgūt  keramikas pamatus, veidot no māla „svilpauniekus”, šķīvīšus, apgūt mājas dekora veidošanu, kļūt par jauno arhitektu kā arī citas radošas un interesantas nodarbes. Bērni devās ekskursijā uz piemājas Z00 „Brieži”, pārgājienos.

Bez radošām aktivitātēm un Ogres novada izzināšanas, nometnes dalībnieki iepazinās arī Valsts policijas un Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbu. Nometnē bērni ieguva daudz vērtīgu prasmju, jaunu zināšanu un iemaņu, atklājot sevī  jaunas personības īpašības un spējas.