Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Karjeras izglītības pasākumi februārī

No 2018.gada 1.februāra arī Ogres 1.vidusskolas  skolēniem ir iespēja iepazīt profesiju pasauli un izzināt sevi ar karjeras izglītības projekta gādību un finansējumu. Februārī notika 6 pasākumi:

Ēnu  dienas. 14.februārī vairāki skolēni no 8. līdz 12.klasei devās ēnot kādu sevis izvēlētu profesijas pārstāvi.

Izglītojoša lekcija Farmācijas muzejā, ķīmiķa profesijas iepazīšana

20.februārī 9.b klases skolēni apmeklēja farmācijas muzeju, kur izglītojošā lekcijā iepazinās ar ķīmiķa darbu.

Izstādes “Skola 2018” apmeklējums 23., 24.februārī 8.-9. un 11.-12. klašu skolēni apmeklēja izstādi Ķīpsalas izstāžu hallē, kur bija iespēja iepazīties ar izglītības iestāžu piedāvājumu ne tikai Latvijā, tikties ar izglītības iestāžu pārstāvjiem, saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, uzzināt visu par studiju kredītiem, vērot prezentācijas, piedalīties aktivitātēs un konkursos.

Latvijas Universitātes karjeras centra apmeklējums 22.februārī visas 10.klases  apmeklēja LU karjeras centru

Lekcija un kouča spēles ar krāsainajām smiltīm 26.februārī 10.-12.klašu skolēni izzināja sevi ar kouča palīdzību, veidojot savas mandalas no krāsainajām smiltīm

“Sēklu Muss” meistardarbnīca. 26., 27.februāris visām pirmajām un ceturtajām klasēm bija veselīgo kārumu dienas, kad veselīgo našķu ražotnes pārstāves vadīja meistardarbnīcu, kopā ar bērniem veidojot kārumus no dažādām sēkliņām un žāvētu augļu masas. Tika iepazītas dažādu sēkliņu īpašības, darbinieces pastāstīja, ka tas ir viņu darbs un arī ikdienā viņas kopā ar citiem kolēģiem gatavo šādus kārumus, kurus var iegādāties speciālos veikaliņos.

Pasākumi Ogres 1.vidusskolas skolēniem organizēt projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros. Projekta Nr. 8.3.5.0./16/I/001.

Informāciju sagatavoja Ogres 1.vidusskolas pedagogs karjeras konsultants Baiba Rožkalna