Talr.: 65035929
E-pasts: ogres1vsk@ogresnovads.lv
Adrese: Zinību iela 3, Ogre, Ogres novads, LV5001
Skolēnu brīvdienās mācās skolotāji

Skolēnu rudens brīvdienas Ogres 1.vidusskolas skolotājiem aizritēja ļoti darbīgi - katru dienu bija nepieciešams mācīties, gan novada konferencē, gan par bērnu tiesību aizsardzību, gan Skola2030 projekta ietvaros, gan skolas iekšēji rīkotajā "Iedvesmas konferencē".

Saprotot, ka skolotāju mācībām lielisks resurss ir pašā skolā esošie kolēģi, lēnītēm ieviešam jaunu tradīciju - divas reizes mācību gadā (pavasara un rudens skolēnu brīvlaikā) rīkojam konferenci, kurā skolotāji savā starpā dalās ar idejām un savu pieredzi kā veiksmīgi pārvarēt grūtības, daudzveidot skolēnu mācību darbu un atjaunot enerģiju.

Šajā reizē katrs skolotājs varēja izvēlēties četras no trīspadsmit atšķirīgām nodarbībām. Bija iespēja redzēt, piedalīties, izmēģināt un uzzināt par dinamiskām pauzēm, lasīšanu vai muzicēšanu, par mācību loto, klājdūrieniem un robotiku, par kontaktu un veiksmīgas mācību vides veidošanu, un nobeigumā arī dejot zumbu.

Sakām lielu paldies katram no 19 nodarbību vadītājiem, kuri šajā dienā izglītoja vairāk kā 60 skolotājus. Esam iedvesmas un jaunu ideju pilni, lai atkal ar prieku un idejām par citām mācību metodēm sagaidītu skolēnus.